CURAPROX si zakládá na znalostech a předávání dovedností, které zajišťují dokonalou dentální péči a zdravé zuby a dásně už od roku 1972. Zdravé zuby a dásně jsou totiž zásadní pro zdraví jednotlivých orgánů a vůbec celého těla. Čištění zubů se systémem CURAPROX je zábavné, protože je jednoduché, příjemné a hned jsou vidět pozitivní výsledky.

Curaprox CS zubní kartáčky s osmihrannou rukojetí, kompaktní hlavičkou a více než desetinásobkem vláken oproti běžným zubním kartáčkům. CS 5460 ultra soft tvoří mimořádně hustou a účinnou čistící plochu. I když jsou velmi jemná k dásním a zubům, jsou zároveň účinná na odstranění plaku. Každý, kdo zkusil CS zubní kartáčky, už nebude chtít čistit ničím jiným.

Mezizubní prostory tvoří zhruba 30 % povrchu zubů, který je nutné čistit. Nečistit mezizubní prostory by bylo zásadní chybou. Zubní nit je pro čištění většiny mezizubních prostor z anatomických důvodů nedostatečná. Právě proto je nezbytné použít mezizubní kartáček správné velikosti!

Ideální pro primární prevenci: CPS prime jsou těmi nejjemnějšími malými kartáčky s vysokou odolností. CPS 06 prime je nejmenším mezizubním kartáčkem ze všech, vejde se i do velmi malých mezizubních prostor. Click systém umožňuje individuální výběr držáků podle osobní preference tak, aby čištění bylo co nejsnazší a nejúčinější. Kvalita mezizubních kartáčků CPS prime umožňuje velmi jednoduché a účinné čištění: stačí jeden pohyb dovnitř a jeden ven – hotovo