• Doprava zdarma při nákupu nad 2 500,00 Kč
 • Garance kvality nabízeného zboží a vrácení zboží do 14 dnů

Centrum ústní hygieny TOP-DENT

Nabízíme komplexní poradenskou v oblasti dentání hygieny. Jsme schopni našim zákazníků poskytnout jasnou diagnózu a zároveň poradit, jak předcházet zubnímu kazu, zánětu dásní a parodontóze. Zároveň nabízíme široký sortiment vybraných přípravků, které pomáhají řešit problémy v oblasti ústní hygieny.stojan.jpg

Mimo to, zajišťujeme profesionální bělení zubů a individuální návod na hygienu dutiny ústní. Chceme našim zákazníkům vyjít vstříc a ukázat jim cestu, jak se starat o své zuby, aby se už nadále nemuseli bát stomatologického ošetření. Strachu se nejlépe zbavíte pravidelnou péčí o své zuby, která se Vám vyplatí.

Naše centrum prevence zajišťuje prodej pomůcek pro hygienu dutiny ústní. Pomůcky jsou vybrány zubním lékařem a prodej je doprovázen odborným výkladem preventistek se zkušeností ve stomatologické ordinaci parodontologa. Zákazník tak získá nejlepší možné informace v péči o vlastní zuby.

regal.jpgKromě vlastního prodej pomůcek nabízíme zákazníků možnost konzultace svých individuálních problémů s odborníkem v rámci placené speciální poradna pro prevenci zubního kazu a onemocnění dásní. Tuto činnost zajišťuje odborný garant, který má 15-ti leté zkušenosti v oboru parodontologie. Z pozice zubního lékaře bude fundovaným odborníkem na problematiku předcházení onemocnění parodontu.

Dále v rámci poradny také nabízíme preventivní a kosmetické zákroky: bělení zubů, odstranění zubního kamene, stanovení PBI , molekulárně biologické testy, testy na onemocnění parodontitidou, stanovení rizika kazu a odběr testů na Streptoccocus mustans.

MUDr. Jarmila Úlehlová díky svým bohatým zkušenostem, ze zahraničních i českých kurzů a dlouholeté praxi v zubní ordinaci, může našim zákazníkům poskytnout cenné rady, jak předcházet onemocnění parodontu.

 

kreslo.jpg

V čem můžeme poradit?

 • Jak přistupovat k hygieně dutiny ústní v těhotenství a jak pečovat o dutinu ústní se svým dítětem.
 • Výživové návyky a prevence zubního kazu.
 • Testování matky i dítěte na možné riziko vzniku kazu.
 • Jak léčit záněty dásní a jak předcházet parodontóze.
 • Jak postupovat v případě že mám paradentózu.
 • Testy na identifikaci mikrobiální flory a anaerobní periopatogeny.

 

Zubní ordinace PARO Úlehlová s.r.o.

Společnost PARO Úlehlová s.r.o. nabízí:

Široké spektrum stomatologických zákroků v nových a moderních prostorech. Zaměřujeme se jak na běžné preventivní prohlídky, tak také na dentální hygienu a protetické práce. V ordinaci MUDr. Jarmily Úlehlové se specializujeme na léčbu pacientů s diagnostikovanou parodontitidou, která je nejčastější příčinou vypadávání zubů. Při zahájení včasné léčby, odborné pomoci a ve spolupráci s pacientem je možné dosáhnout zřetelných výsledků vedoucích k zachování vlastních zubů pacienta. 

V rámci dnešních standardních služeb nabízíme našim pacientům služby dentální hygienistky, která pacienty naučí správné ústní hygieně, ale zároveň poskytne celou řadu dalších služeb v oblasti dentální hygieny. Odstranění zubního kamene, vybělení zubů moderní laserovou metodou, zhotovení indexu krvácivosti dásní a řadu dalších služeb je možné využít prostřednictvím telefonické objednávky u našíspecialistky.

Moderně zařízené pracoviště vybudované v roce 2011 v centru historického města Písku poskytuje pacientům potřebný komfort a širokou nabídku služeb pro komplexní péči o dutinu ústní. Společnost PARO Úlehlová s.r.o., tak nabízí pacientům a klientům osvědčený koncept zubní ordinace, která poskytuje kromě lékařských výkonů celou řadu dalších doplňkových a kosmetických služeb.

Avoriaz_1.JPG

 • 1979 absolutorium FVL UK Praha.
 • Od roku 1992 soukromá zubní praxe se zaměřením na parodontologii.
 • 1999 akreditace pracoviště ČSK v oboru parodontologie.
 • Dlouholetá spolupráce s předsedou ČPS Doc. PhDr. Ivo Dřízhalem z LF.
 • Soudní znalec ČSK od r. 2005 v oboru parodontologie.
 • Člen ČSP.
 • 30 let praxe v oboru.
 • Přednášková činnost

 

TOP-DENT

Telefon: +420 732 837 925
E-mail: info@top-dent.cz

Havlíčkovo nám. 94, Písek
po - pá 8:30 - 17:30 hod.

Informace

Kontakt a prodejna

Velkoobchodní prodej

Doprava a platba

E-shop

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

 

TOPlist

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací