• Doprava zdarma při nákupu nad 2 500,00 Kč
  • Garance kvality nabízeného zboží a vrácení zboží do 14 dnů

Kamínky na zuby

  • Ozdobte si svůj úsměv, tzv. "tooth jewellery" neboli dentální šperky či klenoty jsou speciální ozdoby, které se mohou bez následků připevnit na zdravé zuby. Nabídka ozdob zahrnuje nejrůznější materiály, tvary, velikosti a barvy. Je možné si vybrat ze široké nabídky jednoduchých safírových kamínků nebo z rozličných tvarů, např. čtyřlístek, křížek či měsíc atd.

  • Šperk na zubu vydrží v závislosti na několika faktorech např. namáhání ozdobeného zubu a péčí o něj, ale i na umístění šperku a složení slin atd. V každém případě by měl vydržet nejméně 2 měsíce, mnohdy však bude Váš úsměv zdobit déle než rok. Pokud se dentální klenot předčasně uvolní, je možné jej reklamovat a žádat o nové nalepení.

    diamant.jpg

 

Kamínky nepoškodí zubní sklovinu. Aplikuje se pomocí adhesivní techniky na naleptanou sklovinu. Velikost leptané plochy je jen o něco málo větší než je velikost šperku. Nejmenší průměr šperku je 1,8 mm, aplikace kamínku musí proběhnout na zubním křesle při zajištění suchého operačního pole.

Okolí zubu je nejprve pečlivě vyleštit a pak náleduje procedura lepení, která zabere asi 30 min. Kamínek nepoškozuje zubní sklovinu, lze jej bez problémů odstranit či vyměnit.

 

 

  • Při konzultaci s lékařem si zvolíte klenot i zub, na který má být kamínek nalepen. Lékař zhodnotí stav vašeho zubu a v případě, že je výrazně poškozen, může doporučit klenot upevnit na jiný zub. Můžete také využít odborných zkušeností a estetického cítění lékaře a nechat si poradit s výběrem klenotu i zubu, aby váš úsměv byl skutečně dokonalý.

 

Nejlépe na zubu vypadá světlý safírový kamínek:

 

ukazka.jpg

 

 

TOP-DENT

Telefon: +420 732 837 925
E-mail: info@top-dent.cz

Havlíčkovo nám. 94, Písek
po - pá 8:30 - 17:30 hod.

Informace

Kontakt a prodejna

Velkoobchodní prodej

Doprava a platba

E-shop

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

 

TOPlist

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací