TOP-DENT - Centrum ústní hygieny

Nejsme jen e-shop, máme i kamennou prodejnu a kvalitní zázemí stomatologické ordinace. Jsme tak schopni našim zákazníků poskytnout nejodbornější péči, doporučení výrobku a zároveň poradit, jak předcházet zubnímu kazu, zánětu dásní a parodontóze. Zákazník tak získá nejlepší možné informace v péči o vlastní zuby.

Dále nabízíme komplexní poradnu v oblasti dentální hygieny a široký sortiment vybraných přípravků, které pomáhají řešit problémy v oblasti ústní hygieny.

V čem Vám můžeme poradit?

  • Jak přistupovat k hygieně dutiny ústní v těhotenství a jak pečovat o dutinu ústní se svým dítětem.
  • Výživové návyky a prevence zubního kazu.
  • Testování matky i dítěte na možné riziko vzniku kazu.
  • Jak léčit záněty dásní a jak předcházet parodontóze.
  • Jak postupovat v případě že mám parodentózu.
  • Testy na identifikaci mikrobiální flory a anaerobní periopatogeny.

Zázemí stomatologické ordinace

Spolu s naším obchodem provozujeme i stomatologickou ordinaci, můžete se tak spolehnout na naši největší odbornost. Kromě prodeje pomůcek nabízíme zákazníků možnost konzultace svých individuálních problémů s odborníkem v rámci placené speciální poradny pro prevenci zubního kazu a onemocnění dásní. Tuto činnost zajišťuje odborný garant, který má více jak 15-ti leté zkušenosti v oboru parodontologie. Z pozice zubního lékaře bude fundovaným odborníkem na problematiku předcházení onemocnění parodontu.

Dále v rámci poradny také nabízíme preventivní a kosmetické zákroky: bělení zubů, odstranění zubního kamene, stanovení PBI , molekulárně biologické testy, testy na onemocnění parodontitidou, stanovení rizika kazu a odběr testů na Streptoccocus mustans.

Hlavním stomatologem je MUDr. Jarmila Úlehlová, která díky svým bohatým zkušenostem ze zahraničních i českých kurzů a dlouholeté praxi v zubní ordinaci, může našim zákazníkům poskytnout cenné rady. Je členem výboru České parodontologické společnosti a poradí Vám, jak předcházet dnes velmi rozšířenému onemocnění parodontu.


Zubní ordinace PARO Úlehlová s.r.o.

Zubní ordinace PARO Úlehlová s.r.o.

Moderně zařízené pracoviště vybudované v roce 2011 v centru historického města Písku poskytuje pacientům potřebný komfort a širokou nabídku služeb pro komplexní péči o dutinu ústní. Společnost PARO Úlehlová s.r.o., tak nabízí pacientům a klientům osvědčený koncept zubní ordinace, která poskytuje kromě lékařských výkonů celou řadu dalších doplňkových a kosmetických služeb.

Společnost PARO Úlehlová s.r.o. nabízí široké spektrum stomatologických zákroků v moderních prostorech. Zaměřujeme se jak na běžné preventivní prohlídky, tak také na dentální hygienu a protetické práce.