-20% Výprodej EXP: 4/24 ApaCare

ApaCare liquid ústní balzám obsahuje hydroxyapatit, který trvale posiluje zubní sklovinu proti zubním kazům a zvýšené citlivosti. Více

Kód produktu: P00200

19 bodů do věrnostního systému Doprava a platba
Produkt již není v nabídce

ApaCare liquid ústní balzám pracuje jako krém s mléčnou koexistencí. Tekutá zubní sklovina (hydroxyapatit), obsažená v ústním balzámu, trvale snižuje počet bakterií způsobujících vznik zubních kazů a výrazně snižeju zvýšenou citlivost zubů na teplé či studené podněty. Po vypláchnutí ústním balzámem ApaCare se na zubech vytvoří ochranný film, který zabraňuje tvorbě zubního plaku.

Praskliny se při používání tohoto balzámu zacelují a počet bakterií v dutině ústní se výrazně snižuje. ApaCare ústní voda je doporučován po vyčištění zubů nejméně 2x denně. Po vypláchnutí balzámem již znovu nevyplachujte vodou, aby nanočástice hydroxyapatitu mohly působit.

ApaCare liquid ústní balzám:

  • Hydroxyapatit pomáhá předcházet vzniku zubnímu kazu a zcesvětluje zuby bez použití bělidla a jiných abrazivní látek. 
  • Úsní voda pomáhá obnovit přirozenou strukturu zubní skloviny a to především v krčkové oblasti, kde dochází k nejčastějšímu rychlému odvápnění. 
  • Velmi účinně pomáhá snižovat citlivost zubů na teplé a studené podněty. 
  • Neobsahuje Alkohol. 

Parametry:
Neobsahuje: Fluoridy, Mentol, SLS (pěnidlo), Parabeny, Gluteny a laktózu, Umělá barviva, Triklosan, Chlorhexidin, Alkohol
Obsah: 200 ml
Informace:

Složení: Water, Xylitol, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, flavor, potassium sorbate, thymol, Citric Acid, o-cymene-5-ol, sodium saccharin (citral, eugenol, limonene, linalool - from natural essential oils).