(2)

GA1184200

119 Kč s DPH


ks
Vyhrazeno pro zdravotnické zařízení

BioRepair Active Shield zubní pasta s trojím účinkem pro podporu zdraví ústní dutiny s obsahem xylitolu a iontů zinku. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Inovativní formule Biorepair® PRO Active Shield působí preventivně proti tvorbě a rozvoji zubního plaku díky kombinovanému účinku Xylitolu a iontů zinku (PCA). Xylitol redukuje koncentraci bakterií Streptococcus mutans, které jsou zodpovědné za vznik zubního kazu. PCA interferuje s metabolismem bakterií v ústní dutině a působí tak antibakteriálně.

MICROREPAIR® remineralizuje zubní sklovinu, překrývá ochranou vrstvou nerovnosti a drobná poškození v mikrostruktuře zubní skloviny a obnovuje její strukturu. Formule MICROREPAIR® také účinně revitalizuje strukturu dentinu, uzavírá dentinové tubuly, jež způsobují bolest odhalených zubních krčků.Snižuje tak citlivé reakce zubů na chlad, teplo, sladké či kyselé.

Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu, a díky kompaktnímu povrchu působí běleji. Součástí inovativní formule jsou ionty zinku, které aktivují hydroxyapatit a zároveň působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, kazu a kamene. Zuby jsou chráněné i bez fluoridů.

Zubní pasta BioRepair neobsahuje:

  • Parabeny ani flouridy.
  • Neobsahuje pěnivou složku - SLS
  • Neobsahuje abrazivní křemíkové částice.
  • Redukuje koncentraci bakterií Streptococcus mutans, které způsobují vznik zubního kazu
  • Působí antibakteriálně.
  • Obsahuje hydoxyapatit (tekutá zubní sklovina).

Složení: Aqua, Zinc Hydroxyapatite, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Xylitol, Zinc PCA, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Saccharin, Zinc Citrate, Citric Acid, Ammonium Acryloyldimetrhyltaurate/VP Copolymer, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Limonene.

Balení: 75ml (krabička)

08. 06. 2020, 09:05

Příjemná vůně<br /><br /> Moc nepění<br /><br /> Osvěží dech

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!