CWBI39571

238 Kč s DPH


ks
Vyhrazeno pro zdravotnické zařízení

Biorepair Desensibilizzante regenerační gel je doslova balzámem na citlivé zuby. Poskytuje tzv. „šokovou terapii“ pro odhalený dentin a citlivé krčky zubů. Přináší okamžitou úlevu v případě vysoké citlivosti dentinu. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Biorepair Desensibilizzante regenerační gel může být použit ve všech případech a indikacích napříjemné citlivosti zubů. Účinnou složkou je bioaktivní microRepair, jehož biomimetické krystaly hydroxyapatitu se váží do skloviny zubu. Narušenou sklovinu a citlivý dentin opravují a zpevňují. Tím vytváří přirozenou bariéru proti bolesti.

Gel je možné používat ve všech případech indikace gingivální recese, paradentóze, erozi skloviny, přecitlivělosti a bruxismu. Další možné použití je při následné péči po profesionálním a ordinačním bělení zubů nebo po odstranění ortodontických aparátů.  

Biorepair Desensibilizzante regenerační gel:

  • Ideální péče při vysoké citlivosti zubů a pro zpevnění citlivého dentitu.
  • Chrání proti bolesti.
  • Krystaly hydroxyapatitu se váží na sklovinu zubu.
  • Nechává se působit několik minut.
  • Neobsahuje fluoridy, parabeny, SLS, oxid titaničitý, abrazivní silikáty.

Upozornění! Výrobek používejte pouze k určenému použití. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení: Aqua, Zinc Hydroxyapatite, Hydrated Silica, Silica, Sodium Myristoyl Carcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cellulose Gum, Sodium Bicarbonate, Aroma, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Menthol.

Balení: 50ml

Kontaktujte nás!