(2)

GA0804200

139 Kč s DPH


ks
Pouze velkoobchodní prodej

Biorepair® Night Protection je speciální zubní pasta, která pečuje o citlivé zuby a remineralizuje je během noci. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

BioRepair® Night Protection je speciální zubní pasta, která pečuje o citlivé zuby a remineralizuje je během noci. Během spánku, kdy zuby nepřicházejí do kontaktu s kyselinami z nápojů nebo jídla, a díky patentované formuli MICROREPAIR® (hydroxyapatit a ionty zinku) regeneruje zubní sklovinu a dentin. Bioaktivní mikročástice MICROREPAIR® obnovují strukturu skloviny a dentinu, uzavírají dentinové tubuly a překrývají odhalené zubní krčky. Mikročástice vytvářejí ochrannou dlouhotrvající vrstvu. Ionty zinku působí antibakteriálně, preventivně proti vzniku zubního plaku, kamene a kazu. Ionty zinku působí zároveň proti špatnému dechu.

MICROREPAIR® remineralizuje zubní sklovinu, překrývá ochranou vrstvou nerovnosti a drobná poškození v mikrostruktuře zubní skloviny a obnovuje její strukturu. Formule MICROREPAIR® také účinně revitalizuje strukturu dentinu, uzavírá dentinové tubuly, jež způsobují bolest odhalených zubních krčků. Snižuje tak citlivé reakce zubů na chlad, teplo, sladké či kyselé.

Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu, a díky kompaktnímu povrchu působí běleji. Součástí inovativní formule jsou ionty zinku, které aktivují hydroxyapatit a zároveň působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, kazu a kamene. Zuby jsou chráněné i bez fluoridů.

Zubní pasta BioRepair neobsahuje:

  • Parabeny ani flouridy.
  • Neobsahuje pěnivou složku - SLS
  • Abrazivní křemíkové částice.

Sekundárním efektem mikročástic hydroxyapatitu je, že pohlcují sirné sloučeniny zodpovědné za špatný dech. Proto jsou přípravky z řady BioRepair® účinné proti špatnému dechu zvanému halitóza. Obsah formule microRepair® je 15 %.

Složení: Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Citric Acid, Tetrapotassium Pyrophosphate, Zinc PCA, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate. *microRepair®

Obsah: 75ml

Kontaktujte nás!