(3)

GA0877300

119 Kč s DPH

135 Kč

16 Kč s DPH (12%)


ks
Vyhrazeno pro zdravotnické zařízení

BioRepair Whitening remineralizuje a obnovuje sklovinu díky bioaktivní formuli MICROREPAIR®, která je díky tomu více kompaktní, hladká a méně náchylná k usazování pigmentací. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Bělící pasta BioRepair Whitening remineralizuje a obnovuje sklovinu díky bioaktivní formuli MICROREPAIR®, která je díky tomu více kompaktní, hladká a méně náchylná k usazování pigmentací. Pasta je navíc obohacena o PVP polymerovou formuli, která na zubech vytvoří neviditelný, tenký ochranný film, který zuby chrání před nadměrným usazováním pigmentací.

Skvrny a případná zabarvení jsou proto daleko snadněji odstranitelná již při běžném čištění zubů. PVP polymery se v zubní péči používají zejména pro jejich schopnost odstraňovat a preventivně působit proti usazování katechinů (přírodní látky zabarvující zuby – jsou např. bohatě obsaženy a v čaji a červeném víně) a flavonoidů (ty jsou např. obsažené v citrusech, borůvkách, kakau apod.)

Přednosti zubní pasty:

  • Bělící pasta obsahuje Xylitol - přírodní cukr, 
  • Neobsahuje fluoridy, oxid titaničitý 
  • Neobsahuje pěnivou složku SLS a parabeny.

Složení: Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Xylitol, PVP/VA Copolymer, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Sodium Saccharin, Citric Acid, Tetrapotassium Pyrophosphate, Zinc Citrate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Menthol, Limonene. (*microRepair®)

Obsah: 75ml

Kontaktujte nás!