(1)

GA0965200

EXP: 6/20

135 Kč s DPH


ks
Vyhrazeno pro zdravotnické zařízení

Desenzibilizační gel pro ošetření vysoké citlivosti dentinu a obnažených zubních krčků. Vhodný pro regeneraci citlivé a poškozené zubní skloviny. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Doslova balzám na citlivé zuby, který přináší okamžitou úlevu v případě vysoké citlivosti dentinu. Může být použit ve všech případech a indikacích sensitivity. Účinnou složkou je bioaktivní microRepair, jehož biomimetické krystaly hydroxyapatitu se váží do sklovinu zubu. Poškozenou sklovinu a citlivý dentin opravují a zpevňují a vytváří tak přirozenou bariéru proti bolesti. Doporučujeme používat ve všech případech indikace gingivální recese, paradentóze, erozi skloviny, přecitlivělosti a bruxismu. 

Biorepair Desensibilizzante gel:

  • Gel je vhondý jako následná terapie po profesionálním ordinačním bělení zubů nebo po odstranění ortodontických aparátů. 
  • Neobsahuje fluoridy, parabeny, SLS, oxid titaničitý a abrazivní silikáty. 
  • Krystaly hydroxyapatitu v zubní gelu opravují a zpevňují poškozenou sklovinu a citlivý dentin.

Složení: Aqua, Hydrated Silica, Zinc Hydroxyapatite*, Glycerin, Sorbitol, Sodium Bicarbonate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl alcohol, Sodium Benzolate, Menthol. (*microRepair).

Obsah: 50 ml + nosič (krabička)

Kontaktujte nás!