ADS310

Produkt již není v nabídce

Momentálně nedostupné.

Náhradní produkt

Parodontální gel s Chlorhexidine-Digluconate 1%, který chrání a pečuje o sliznici dutiny ústní, působí proti bakteriálnímu plaku Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

CURASEPT ADS 310 parodontální gel je  určen pro lokální péči o dásně. Kopolymer PVP/VA  vytváří ochranný film na postižené dásni. Chlorhexidin-diglukonátu ve vysoké koncetri (CHX 1%) přispívá  k výraznému snížení bakterií na povrchu dásní a tím k urychlení hojení zánětů a ke zmírnění dalších obtíží, zejména v předoperačním a pooperačním období.

Zároveň snižuje tvorbu a usazování zubního plaku. Neobsahuje alkohol, který v mnoha případech dráždí dásně a zvyšuje jejich citlivost a bolestivost. Gel má dobrou přilnavost a příjemnou svěží chuť.

Kdy používat přípravek Curasept ADS 310 parodontální gel?

  • Při potřebě zmírnění podráždění dásní v důsledku ošetření zubů (předoperační i  pooperační péče).
  • S chronickým zánětem dásní a parodontotitidou.
  • Na fixní můstky, dentální implantáty, ortodontické aparátky.
  • V těhotenství, kdy jsou dásně vlivem hormonálních změn citlivější a krvácivé.
  • Při opakujících se aftech.
  • Jako součást komplexní péče o dutinu ústní u pacientů s postižením dásní při závažných celkových onemocnění

>Použití:Naneste malé množství gelu prstem nebo superměkkým kartáčkem na postiženou dáseň a jemně vmasírujte. K ošetření prostorů mezi zuby, naneste gel na mezizubní kartáček a opatrně jej zaveďte do mezizubního prostoru. Při parodontálním onemocnění se doporučuje použití gelu v dásňových žlábcích a kapsách, k tomuto použijte vhodnou tupou kanylu nebo nástavec, který je součástí balení. 

Co je A.D.S. - Anti Diskolorační Systém?

Dlouhodobé používání přípravků s obsahem Chlorhexidinu může způsobovat vnější zabarvení zubů. Proto všechny produkty CURASEPT obsahují antipigmentační systém A.D.S., který narušuje dva nejdůležitější mechanizmy zabarvování zubů způsobených chlorhexidinem a přispívá tím ke snižování tohoto nežádoucího efektu. Systém A.D.S. nemá vliv na vnímání chuti.

Upozornění: Při současném používání CURASEPT parodontálním gelu se zubními pastami s obsahem pěnící složky SLS (laurylsulfátu sodného) může docházet ke snížení účinnosti chlorhexidinu. Není-li doporučeno jinak, aplikujte 2x denně, nejlépe ráno a večer, po jídle a po vyčištění zubů. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepolykejte. 

Složení: Water, Propylene glycol, Hydroxy Ethyl Cellulose, PVP/VA copolymer, PEG-40, hydrogenated castor oil, Chlorhexidine digluconate, Sodium acetate, Aroma, Acetic acid, Sodium metabisul?te, Ascorbic acid.

Balení: 30ml + nástavec

Kontaktujte nás!