ADSPERIO

Produkt již není v nabídce

Curasept Perio s 0,12% chlorhexidinem je doporučeno v případě léčby periodontu, při chirurgické léčbě a pro kompletní ústní desinfekci v případě zánětu. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Curasept ADS Implant ústní voda obsahuje kopolymer PVP/VA a kyselinu hyaluronovou, které společně vytvářejí ochranný film pokrývající sliznici a dásně. Tento film podporuje regeneraci tkáně a pomáhá bojovat proti zánětu. Navíc obsahuje chlorhexidin k ochraně před zubním plakem a patentovaný systém ADS®, který výrazně snižuje riziko pigmentace zubů a poruch chuti způsobených chlorhexidinem.

Užití přípravku Curasept ADS Perio s 0,12% chlorhexidinem je doporučeno v případě léčby periodontu, v plastické chirurgii, při chirurgické léčbě, pro kompletní ústní desinfekci, periodontální regeneraci, v případě zánětu dásní, periodontálních onemocnění a obecně také jako doplněk běžné ústní hygieny.

Curasept ADS Implant:

  • Chrání podrážděné dásně a má příjemnou chuť.
  • Obsahuje Chlorhexidine-Digluconate 0,12%, který má velmi silný účinek proti bakteriálnímu plaku.
  • Zachovává přirozenou bělost zubů (Anti Discoloration System). 
  • Kyselina hyaluronová urychluje proces hojení a regerace dásní. 
  • Neobsahuje alkohol a cukr.
  • Kopolymer PVP-VA vytváří ochranou vrstnu na sliznicích.

Složení: Water, xylitol, hyaluronic acid, propylene glycol, peg-40 hydrogenated castor oil, ascorbic acid, chlorhexidine digluconate, aroma, poloxamer 407, sodium metabisulfite, sodium citrate, CI42090.

Balení: 200 ml

Kontaktujte nás!