ELM251246DUO

Produkt již není v nabídce

Náhradní produkt

Kartáčky proti zubnímu kazu poskytují optimální výsledky čištění a zároveň skutečný pocit vyčištěných zubů a účinně pomáhají bránit tvorbě zubního kazu. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Ve srovnání s tradičními zubními kartáčky umožňují prodloužená X vlákna kvalitnější čištění, protože pronikají hluboko do mezizubních prostor a pomáhají tak zajistit účinnou prevenci vzniku zubního kazu.

Kritické oblasti čištění: mezizubní prostory

  • Mezizubní prostory jsou obtížně dosažitelné a jsou proto zvláště náchylné ke vzniku zubního kazu.
  • Jak prokázaly studie na univerzitách ve Švýcarsku a ve Spojených státech: vlákna uspořádaná do tvaru písmene X na zubním kartáčku elmex interX pronikají přímo do mezizubních prostor a jsou tak výrazně účinnější než tradiční zubní kartáčky - bez ohledu na použitou techniku čištění.
  • Kartáčky proti zubnímu kazu poskytují optimální výsledky čištění a zároveň skutečný pocit vyčištěných zubů a účinně pomáhají bránit tvorbě zubního kazu. 
  • Optimálně zaoblená vlákna jsou rovněž jemná k dásním.

Pro Elmex InterX zubní kartáček je typický profil s vlákny ve tvaru písmene X - řada svazků zkřížených dlouhých vláken mezi řadou kratších, paraleleně uspořádaných svazků vláken. Kratší vlákna čistí hladký povrch zubu a zkřížená vlákna lépe proniknou k mezizubním prostorám. Měkká vlákna (soft).

Balení: 1ks (sáček)

Tvrdost vláken
Měkký (soft)

Kontaktujte nás!