-11% EXP: 1/24 ELMEX

Trpíte při pití teplých a studených nápojů? Pak máte zřejmě problém s citlivými zuby, který vám pomůže řešit zubní pasta Elmex Repair&Prevent. Pastu lze používat pro jemné čištění citlivých zubů, nebo pro lokální ošetření a rychlou úlevu od bolesti. Více

Kód produktu: P00170

8 bodů do věrnostního systému Doprava a platba
Produkt již není v nabídce

Zubní pasta pro citlivé zuby ELMEX Repair & Prevent je ideálním řešením pro všechny, kteří nevědí jakou zubní pastu pro své citlivé zuby zvolit. Za zvýšenou citlivostí zubů stojí obnažení zubních krčků, a proto je třeba dbát na velmi opatrné a přesto důkladné čištění. Zubní pasta ELMEX Repair & Prevent obsahuje klinicky ověřenou složku PRO-ARGIN, která velmi účně uzavírá dentinové tubuly a tím chrání zuby před bolestí. Pastu Elmex Repair & Prevent lze používat pro jemné čištění citlivých zubů, nebo pro lokální ošetření a rychlou úlevu od bolesti.

ELMEX Repair & Prevent

  • Uzavírá dentinové tubuly díky formuli PRO-ARGIN (Arginine 8%).
  • Vhodné pro jemné čištění citlivých zubů.
  • Remineralizuje a regeneruje zubní sklovinu.
  • Slouží jako prevence před zubním kazem a chrání odhalené zubní krčky.
  • Lze použít i k lokálnímu ošetření jednotlivých zubů.
  • Nevhodná pro děti do 12 let.
  • S obsahem fluoridů 1450 ppm a bez pěnidel SLS.

Používání: Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte až dvakrát denně konečnem prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty. Pro trvalou úlevu aplikujte na jemný zubní kartáček a očistěte všechny citlivé oblasti zubů. Čištění provádějte dvakrát denně.

Parametry:
Neobsahuje: SLS (pěnidlo), Parabeny, Gluteny a laktózu, Umělá barviva, Triklosan, Chlorhexidin
Obsah fluoridů: 1450 ppm
Obsah: 75 ml
Informace:

Složení: Arganin, Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Aroma, Poloxamer 407, Sodium Monofluorophosphate (1450ppm F´), Cocamidopropyl Betaine, Zinc Oxide, Benzyl Alcohol, Cellulose Gum, Zinc Citrate, Sodium Bicarbonate, Tetrasodium Pyrophosphate, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Sucralose, Limonene, CI 77891.