Akce -12%

Gengigel Sprej je určený k řešení pro preventivní a podpůrnou péči, při ošetření stavů souvisejících se zánětem dásně a závěsného zubního aparátu. Více

Značka: RICERFARMAKód produktu: 1001023

Běžná cena 287 Kč. Ušetříte 12% (34 Kč) 253 Kč

Více než 5ks
ks
25 bodů do věrnostního systému Doprava a platba

Gengigel Sprej je unikátní patentovaný sprej s kyselinou hyaluronovou pro ochranu dásní, eliminaci zánětů a rychlé hojení traumatických stavů v dutině ústní. Gengigel Sprej nabízí maximální praktičnost a snadné použití, umožňuje snadnou a přesnou aplikaci na postiženou oblast. Zvláště je vhodný v případě vředů v ústech s mechanickou příčinou, kdy přímá aplikace přípravku je často z důvodu bolesti nemožná.

Gengigel Sprej:

  • Vhodné při zánětlivých komplikací a krvácejících dásních.
  • Možné používat během a po ošetření dásní.
  • Vhodné při pooperačním ošetření extrakčních ran nebo po chirurgických zákrocích.
  • 0,2% kyseliny hyaluronové (hyaluronanu sodného) její hlavní funkcí je regulace procesu hojení.
  • Na postižená místa stříkajte dvakrát denně po dobu 4 až 6 vteřin.

Balení: 20 ml (krabička)

Parametry:
Obsah: 20 ml
Informace:

Kyselina hyaluronová je přirozeně se vyskytující složkou zdravých dásní, kde je její hlavní funkcí ochrana a regulace procesu hojení. Při onemocněních dásní (zánět dásní, parodontitida) a jiných traumatických stavech (poranění, chirurgické zákroky) potřeba kyseliny hyaluronové významně narůstá (až o 200% v porovnání s normálním stavem). Při těchto potížích kyselina hyaluronová také reguluje imunitní odpověď a tím zlepšuje reakci na zánět nebo poranění tkání. Potlačuje zánětlivé procesy a urychluje hojení, podílí se na zmírnění příznaků (otok, bolest).