Akce -19% GUM

GUM AftaClear pro okamžité utišení bolesti a rychlé hojení vřídků v ústech (aftů) a drobných popálenin a lézí v ústech. Více

Kód produktu: G2420EPGB

Běžná cena 213 Kč. Ušetříte 19% (41 Kč) 172 Kč

Více než 5ks
ks
17 bodů do věrnostního systému Doprava a platba

GUM AftaClear sprej pro snadnou aplikaci v těžko dostupných místech, okamžité utišení bolesti a rychlé hojení vřídků v ústech (aftů), ortodontických oděrek, podráždění od zubní náhrady, drobných popálenin a lézí v ústech.

Po aplikaci, díky jedinečné formuli účinných látek přírodního původu, je postižená oblast ochráněna před působením vnějších vlivů a urychluje úlevu od bolesti. Ochraný film na povrchu vřídku vytváří přirozenou bariéru, která urychluje přirozené hojení, nepříjemné pocity se rychle zmírňují a vřídky se uzdravují přirozenou a bezpečnou cestou.

GUM AftaClear sprej:

  • Neobsahuje alkohol a nedráždí.
  • Nezpůsobuje štípání, pálení, znecitlivění nebo suchost v ústech. 
  • Ústní sprej je vhodný pro akutní léčbu bolestivých aftů, oděrek od rovnátek, otlaků od zubních náhrad, drobných puchýřků v ústech. 
  • Aplikuje se lokálně na postižená místa až 3x denně po jídle, pokud je třeba i vícekrát.
  • Vhodný pro děti od 6 let i dospělé

Složení: Sorbitol Aqua, Propanediol (Zemea), Aqua, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Polycarbophil (Noveon AA-1 USP), Mucosave FG (Maltodextrin, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Olea Europae Leaf extract), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Taurine, Geogard Ultra (Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate), Xylitol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, SymRelief (Bisabolol, Zingiber Officinale root extract), Sucralose, Aroma, Stevia Rebaudiana extract.

Balení: 15 ml

Parametry:
Pro věk Od 6 let