Akce -26% GUM

GUM AftaClear ústní výplach pro okamžité utišení bolesti a rychlé hojení rozsáhlých lézí v ústech (aftů). Více

Kód produktu: G2410EPIGB

Běžná cena 224 Kč. Ušetříte 26% (58 Kč) 166 Kč

Více než 5ks
ks
16 bodů do věrnostního systému Doprava a platba

GUM AftaClear ústní voda pro snadnou aplikaci v těžko dostupných místech, okamžité utišení bolesti a rychlé hojení vřídků v ústech (aftů), ortodontických oděrek, podráždění od zubní náhrady, drobných popálenin a lézí v ústech.

Díky jedinečné formuli účinných látek ústní vody GUM AftaClear je postižená oblast ochráněna před působením vnějších vlivů a urychluje úlevu od bolesti. Ochraný film na povrchu vřídku vytváří přirozenou bariéru, která urychluje přirozené hojení, nepříjemné pocity se rychle zmírňují a vřídky se uzdravují přirozenou a bezpečnou cestou. 

GUM AftaClear ústní voda:

  • Neobsahuje alkohol a nedráždí. 
  • Nezpůsobuje štípání, pálení, znecitlivění nebo suchost v ústech. 
  • Ústní voda je vhodná pro akutní léčbu bolestivých aftů, oděrek od rovnátek, otlaků od zubních náhrad, drobných puchýřků v ústech. 
  • Vyplachujte ústa až 3x denně po jídle, pokud je třeba i vícekrát.
  • Vhodné pro dospělé a děti starší 7 let.

Parametry:
Obsah: 120 ml
Pro věk Od 7 let
Informace:

Složení: Sorbitol Aqua, Propanediol (Zemea), Aqua, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Mucosave FG (Maltodextrin, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Olea Europae Leaf extract), Polycarbophil (Noveon AA-1 USP), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Taurine, Geogard Ultra (Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate), Xylitol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, SymRelief (Bisabolol, Zingiber Officinale root extract), Aroma, Sucralose, Stevia Rebaudiana extract, Colorants (CI19140, CI 42090).