hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce -10% MIRADENT

Mirasensitive hap+ je speciální pasta pro citlivé zuby, která výrazně snižuje nepříjemné pocity na vnější podráždění nebo podněty. Více

Kód produktu: 630169

Běžná cena 171 Kč. Ušetříte 10% (17 Kč) 154 Kč

Více než 5ks
ks
15 bodů do věrnostního systému Doprava a platba

Mirasensitive hap+ je speciální pasta pro citlivé zuby, která výrazně snižuje nepříjemné pocity na vnější podráždění nebo podněty. Hypersenzitivní zuby jsou častým problémem a přibližně 80% všech dospělých v určitém okamžiku má s tímto fenoménem potíže. Zuby reagují citlivěji na chlad, teplo, kyseliny, bonbóny nebo tlak.

Výskyt obtíží se zvyšuje s věkem a dochází k obecnému nárůstu exponovaných kořenových povrchů kvůli onemocnění dásní, v důsledku cyklického zatěžování tenké skloviny zubů. Přidaná složka mirasensitiv Hap + "NovaMin ®" obsahuje přírodní minerály a zabraňuje tak trvalé stimulaci k zubnímu nervu. Ulevuje tak od bolesti znecitlivěním zubního nervu, nebo tím, že blokuje zubovinné trubičky.

Přednosti zubní pasty Mirasensitive hap+:

  • Uzavírá dentinové tubuly.
  • Trvale reminalizuje zubní sklovinu.
  • Má velmi nízkou abrazivita (pouze 20 RDA).
  • Podíl 30% hydroxyapatitu (tekutá zubní skloviny).
  • Obsahuje fluoridy (1450 ppm) a Xylitol.
 
Parametry:
Neobsahuje: Mentol, SLS (pěnidlo), Parabeny, Gluteny a laktózu, Umělá barviva, Triklosan, Chlorhexidin
Obsah fluoridů: 1450 ppm
Obsah: 50 ml
Informace:

Složení: Aqua, Hydroxylapatite, Xylitol, Sorbitol, Propylene Glycol, Potassium Citrate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium C 14-16 Olefin Sulfonate, Disodium Pyrophosphate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Limonene, CI 77891.