HX9073/33

748 Kč s DPH


ks
Vyhrazeno pro zdravotnické zařízení

Mix tří prémiových náhradních hlavic k sonickému kartáčku. Náhradní hlavice jsou kompatibilní se všemi modely kartáčků Philips Sonicare. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Výhodné balení tří prémiových hlavic pro elektrické kartáčky Philips Sonicare. Balení obsahuje hlavice Premium White, Premium Gum Care, Premium Plaque Defense.

Hlavice Sonicare Optimal White

Hlavice kartáčku Philips Sonicare Optimal White odstraní až o 100 % více skvrn a zajistí tak bělejší zuby během pouhých 7 dní. Hlavice kartáčku Philips Sonicare Optimal White je opatřena střední částí pro odstraňování pigmentů, a to hustými vlákny ve tvaru diamantového brusu, které odstraňují povrchové skvrny vzniklé v důsledku konzumace jídla a nápojů.

Hlavice Philips Sonicare Optimal Plaque Defense

Hlavice kartáčku Premium Plaque Defense je jediná hlavice elektrického kartáčku, která se dokáže přizpůsobit jedinečnému tvaru vašich zubů a dásní. Díky flexibilnímu designu odstraňuje až 10x více plaku i v obtížně dostupných místech, čímž je dosaženo skutečně intenzivního čištění podél linie dásní a mezi zuby.

Hlavice Premium Plaque Defence se přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní, absorbuje přílišný tlak při čištění a umožňuje tak naplno využít sonickou technologii. Vlákna se přizpůsobí tvaru dásní a zubů a zajistí tak až 4x větší kontakt s povrchem než běžná kartáčková hlavice pro hloubkové čištění na těžko přístupných místech.

Hlavice Philips Sonicare Premium Gum Care

S kartáčkovou hlavicí Philips Sonicare Premium Gum Care je i to nejintenzivnější čištění šetrné. Při pohybu po dásních absorbují pružné strany a vlákna hlavice Premium Gum Care veškerý přílišný tlak, a tak jsou vaše dásně chráněné i při intenzivním čištění. Vlákna odstraňují plak a bakterie podél linie dásní a tím přispívají k jejich zdraví. Díky zakřivenému tvaru kartáčkové hlavice je zajištěn maximální kontakt vláken.

Vlákna se přizpůsobí tvaru dásní a zubů a zajistí tak až 2x větší kontakt s povrchem než běžná kartáčková hlavice, a to i na těžko přístupných místech.

 

Upozornění na výměnu hlavice

Jakmile bude potřeba hlavici vyměnit upozorní vás funkce BrushSync.

Rozlučte se s plakem

Vlákna odstraní až 7× více plaku než manuální zubní kartáček.

Párování režimů BrushSync

Hlavice s funkcí BrushSync  vybere optimální režim a intenzitu čištění.

Bělejší zuby snadno a rychle

Vlákna hlavice W2 Optimal White ve tvaru diamantu odstraňují povrchové pigmenty.

Technologie Philips Sonicare

Vibrace kartáčku s výkonem až 31 000 stěrů za minutu.

Snadná výměna i čištění

Kartáčková hlavice W2 Optimal White padne na jakýkoliv kartáček Philips Sonicare.


Balení: 3 ks (blistr)

Kontaktujte nás!