HX9012/07

Produkt již není v nabídce

Náhradní kartáček Intercare je speciálně navržená tak, aby její vlákna dosáhla lépe do mezizubních prostor a jiných těžko dostupných míst. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Tato kartáčková hlavice Philips Sonicare je opatřena zvláště dlouhými a velmi hustými vlákny, která se zaměřují na skrytý plak mezi zuby a další obtížně dosažitelné oblasti. Dodává se také v menší, kompaktní velikosti pro přesné čištění. Žlutá extra dlouhá vlákna čistí hluboko v mezizubním prostoru, zelená vlákna čistí podél linie dásní a bílá vlákna vyleští povrch zubů.

Philips InterCare Mini:

  • Zlepšuje zdraví dásní již během 2 týdnů.
  • Odstraňuje až 7x více plaku z mezi-zubních prostor než manuální kartáček. 
  • Modrá indikační vlákna vyblednou, když je potřeba hlavici vyměnit. 
  • Doporučená výměna každé 3 měsíce.
  • Velikost hlavice: MINI

Náhradní hlavice jsou kompatibilní se všemi modely Philips Sonicare: DiamondClean, FlexCare Platinum, FlexCare+, HealthyWhite+, EasyClean

Balení: 2 ks (blistr)

Balení
2 ks
Velikost hlavice
Mini (malá)
Vyberte si správnou hlavici ke kartáčku Philips Sonicare

Vyberte si správnou hlavici ke kartáčku Philips Sonicare

02. 08. 2017

Je důležité si zvolit správnou velikost a tvar náhradní hlavice pro elektrický kartáček. U většiny modelů jsem hlavice kompatibilní, ale někdy se liší velikostí hlavice i tvrdostí vláken. Značka Philips Sonicare nabízí širokou škálu kartáčkových hlavic, které vyhoví vašim individuálním potřebám. Projděte si našeho rádce.

Philips Sonicare Premium - nová generace hlavic

Philips Sonicare Premium - nová generace hlavic

24. 09. 2018

Značka Philips Sonicare nabízí širokou škálu kartáčkových hlavic, které vyhoví vašim individuálním potřebám, od odstraňování barevných pigmentací a pokročilého čištění mezi zuby až po velmi měkká vlákna pro jemnou péči.

Kontaktujte nás!