Novinka

0140.02

88 Kč s DPH


ks
Vyhrazeno pro zdravotnické zařízení

Ústní voda Healthy voda efektivně napomáhá při zánětu dásní, vhodná pro pacienty se zanícenými a podrážděnými dásněmi nebo po chirurgických zákrocích. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

PresiDENT Healthy antibakteriální ústní voda obsahuje Chlorhexidine-Digluconate (0,20% CHX), který má velmi silný účinek proti bakteriálnímu plaku. Ústní voda je vhodná pro pacienty, kteří mají problém s vysokou tvorbou zubního plaku, zanícenými a podrážděnými dásněmi nebo podstoupili chirurgický zákrok. Vhodné kombinovat se zubní pastou President Healthy.

PresiDENT Healthy antibakteriální ústní voda:

  • Obsahuje extrakty ze slézu lesního a z heřmánku, které májí blahodárné účinky v případě zánětů a posilují antibakteriální účinek.
  • Extrakt z Echinacey hojí rány, má výrazně bakteriostatické a protivirové účinky. 
  • Ústní voda není určená pro děti. 

Složení: Aqua (Water), Xylitol, Peg-8, Polysorbate 20, Peg 40 Hydrogenated Castor Oil, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Citráte, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Sodium Saccharin, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Echinacea Angustifolia Extract,CitrícAcid, Aroma (Flavor), C.I.42090(Blue1), Cl. 19140(YellowS).

Balení: 250 ml

Kontaktujte nás!