Novinka

Elastická samofixační bandáž je určena pro pružné upevnění a to za účelem komprese nebo při upevnění obvazu nebo jako prevence před odřeninami. Vhodná i pro domácí mazlíčky. Více

Kód produktu: T123-R

3 body do věrnostního systému Doprava a platba
Produkt již není v nabídce

Bandáž nemusíte ničím fixovat - je samodržící! Jednotlivé vrstvy k sobě přilnou, ale nelepí se na textil, vlasy či chlupy a netahají. Nemusíte jej stříhat, jsou dobře odtržitelné jen rukou.

Tuto sportovní pomůcku využijí nejen sportovci, ideální například pro fotbalisty / hokejisty při fixování štulpen, pro boxery pro zpevnění ruky nebo jako prevence před odřeninami. Prodyšné, lehké a velice snadno se používají. Vyrobeno z netkaného spandexu a přírodního latexu funguje na principu suchého zipu výborně drží i bez upevňovacích prvků.

Bandáže jsou vhodná i pro vaše mazlíčky. Pro psy a kočky jsou vhodná při ošetření drobných zranění, proti okusování a olizování ran, ale také k ochraně ran před vlhkostí a špínou nebo odřeninami.

Vlastnosti produktu:

  • Velikost: šíře 5 cm, délka 4,5 m
  • Pomáhá udržet ránu nebo zranění pevně obvázané a chráněné a zároveň vám poskytuje flexibilitu při pohybu a každodenních činnostech.
  • Bandáž je vyrobena z vysoce kvalitního elastického materiálu, který je odolný a pohodlný při nošení
  • Pevně stabilizuje klouby a přitom nebrání v pohybu
  • Samodržící
  • Snadno odtržitelná

Není zdravotnický prostředek.

Parametry:
Balení: 1 ks, Sáček
Barva Růžová
Velikost šířka 5 cm x délka 4,5 m
Informace:

Při utažení dbejte na to, aby byl zabezpečen dostatečný průtok krve!