SON18

189 Kč s DPH


ks
Pouze velkoobchodní prodej

Jedná se o hydrogel, který je vyvinut speciálně pro čištění zubů sonickým zubním kartáčkem a téměř neobsahuje žádná abraziva. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Sonic Gel je unikátní hydrogel nahrazující klasickou zubní pastu pro čištění Vašich zubů sonickým zubním kartáčkem. Použití Sonic Gelu se sonickým zubním kartáčkem snižuje riziko poškození zubní skloviny a zlepšuje hygienu dutiny ústní.

Gel obsahuje mikročástice oxidu titaničitého, který má vynikající bělící a zároveň antibakteriální vlastnosti. Ochrana zubní skloviny je zajištěna díky speciálním síťovým polymerům, které zabraňují poškození zubní zubní pasty při intenzivnějším čištění se sonickým kartáčkem. Obsažený betaglukan funguje jako stimulátor imunity a allantoin působí protizánětlivě a hojivě.

SONIC zubní gel:

  • Obsahuje minimální množství abrazivních látek, které mohou poškozovat zubní sklovinu.
  • Má bělící a zároveň antibakteriální vlastnoti.
  • Působí protizánětlivě a uklidňuje podrážděné dásně
  • Bez obsahu fluoridu
  • Příjemná mátová příchuť pro osvěžení dechu.

Složení (INCI): Aqua, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cellulose Gum, Hydrated Silica, Polyvinyl Alcohol-Polyethylene Glycol Graft Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Beta-Glucan, Mentha Spicata Herb Oil, Menthyl PCA, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Titanium Dioxide, Lauryl Glucoside, Allantoin, Aroma, Stevia Rebaudiana Extract, Limonene.

Dávkování: Aplikujte ráno a večer 1–2 cm gelu na kartáček. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Po vyčištění vyplivněte a ústa vypláchněte vodou. Neparfémováno.

Balení: 75 ml

Kontaktujte nás!