-16% SPLAT

SPLAT Professional ACTIVE je bioaktivní gelová zubní pasta, která pomáhá při zánětu dásní a parodontóze, je přirozeně hnědá, s extrakty z bylin a s mořskými řasami. Více

Kód produktu: 149527

Běžná cena 129 Kč. Ušetříte 16% (20 Kč) 109 Kč

Více než 5ks
ks
10 bodů do věrnostního systému Doprava a platba

Zubní pasta SPLAT Professional ACTIVE s fluoridem poskytuje komplexní ústní hygienu a její aktivní složky ve formě výtažků ze spiruliny a bergenie předcházejí zánětu a pečují o zdraví dásní. Vitamíny A a E mají antioxidační a hojivý účinek na měkké tkáně. Monofluorofosforečnan sodný chrání zuby před zubním kazem a glycerofosforečnan vápenatý (bohatý zdroj iontů vápníku) posiluje sklovinu a zahajuje procesy remineralizace.

Sp.White System® bezpečně bělí zuby a jemně leští sklovinu do přirozené barvy zubů a zanechává ji lesklou a hladkou. Četné klinické studie potvrdily, že zubní pasta SPLAT Professional ACTIVE má čisticí účinek, který předchází zánětu a krvácení dásní. Tmavý odstín pasty je následkem přítomnosti přírodních složek a nejedná se o vadu produktu. Jelikož obsahuje vysoce efektivní hojivé rostlinné výtažky, je tato pasta doporučena jako prevence parodontózy.

SPLAT Professional Active:

  • Vitamíny A a E mají antioxidační a hojivý účinek na měkké tkáně.
  • Prevence parodontózy (předchází zánětu a krvácení dásní).
  • Aktivní extrakty ze šišáku bajkalského, bergenie, spiruliny.
  • Posiluje sklovinu a zahajuje procesy remineralizace.
  • Bezpečně bělí zuby a jemně leští sklovinu.
  • Obsahuje fluoridy (1000 ppm).
  • Neobsahuje: SLS, chlorhexidin, syntetická barviva, výrobky živočišného původu.
Parametry:
Neobsahuje: Mentol, SLS (pěnidlo), Gluteny a laktózu, Umělá barviva, Triklosan, Chlorhexidin
Obsah fluoridů: 1000 ppm
Obsah: 100 ml
Informace:

Složení: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Aqua, PEG-8, Sodium Coco-Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Monofluorophosphate, Bergenia Crassifolia Leaf Extract, Xanthan Gum, PVP, Sodium Methylparaben, Calcium Glycerophosphate, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Acacia Senegal Gum, Sodium Saccharin, Spirulina Platensis Extract, Papain, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, BHT, Limonene. Fluoride content – 0,1 % (1000 ppm).