(1)

HAM111728

174 Kč s DPH


ks
Pouze velkoobchodní prodej

Xavax desinfekční a odvápňovací prostředek určený pro čištění ústních sprch a jiných dentálních pomůcek. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Xavax desinfekční a odvápňovací prostředek odstraňuje usazeniny vodního kamene i zbytky usazenin z ústních vody a zubních past. Doporučuje se pravidelné čištění dentálních pomůcek (alespoň jednou za měsíc), neboť zbytková vlhkost poskytuje vhodné prostředí pro růst bakterií v dentálních sprchách či na zubních kartáčcích.

Xavax čistič dentálních pomůcek:

  • Odvápňuje - čistí a ošetřuje dentální ústní sprchy, zubní kartáčky (elektrické i manuální), mezizubní kartáčky, kartáčky na jazyk, kelímky a krytky zubních kartáčků.
  • Odstraňuje usazeni - způsobené vodním kamenem nebo zbytky ústních vod či zubních past.

Použití:

  • Ústní sprchy - do zásobníku na vodu nalijte cca 70 ml (půl šálku) čistícího prostředku, přidejte šálek teplé vody, zamíchejte a zařízení na chvilku zapněte, aby se roztok dostal do všech částí. Následně vypněte a nechte roztok cca 30min. působit, potom zařízení opět zapněte a nechte vyprázdnit celý obsah nádržky. Následně 2x propláchněte čistou vodou než bude zařízení opět používat k dentální hygieně.
  • Zubní kartáčky - zubní kartáčky nebo náhradní hlavice k el. kartáčkům ponořte na cca 30min do roztoku zředěného 1:2 vlažnou vodou. Potom důkladně opláchněte pod tekoucí vodou.

Balení: 250 ml

19. 05. 2018, 08:07

odvápňuje, čistí a ošetřuje dentální vodní sprchy, zubní kartáčky elektrické, manuální sonické

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!