Objednané zboží je možné uhradit následujícími způsoby:

  Platba kartou / ZDARMA

Bezpečný a rychlý způsob platby předem. Platbu prevedete on-line pomocí Vaší platební karty po dokončení objednávky. Připsání platby na náš účet proběhne okamžitě a my tak můžeme okamžitě vyřídit Vaši objednávku.

Seznam podporovaných platebních karet:

mastercard.png

mastercard-electronic.png visa.png visa-electronic.png maestro.gif

Transakce platební kartou lze provést pouze v případě, že má vaše karta povoleno platit přes Internet (e-commerce).

Platby kartou jsou bezpečné, využíváme zabezpečení 3D secure s bezpečnostním standardem Verified by VISA a MasterCard SecureCode.

  Online rychlý bankovní převod / ZDARMA


Bezpečný způsob platby předem, kdy platbu provedete ve Vašem internetovém bankovnictví. Po dokončení objednávky klikněte na tlačítko "zaplatit" a můžete volit mezi on-line platebními tlačítky a bankovním převodem.

Okamžité připsání peněz na náš účet

Při použití on-line platebního tlačítka budou peníze připsány na náš účet okamžitě, a my tak můžeme neprodleně vyřídit Vaši objednávku. V případě bankovního převodu peníze obdržíme běžně do druhého pracovního dne.

Výhody online převodu

  • okamžitá úhrada částky
  • platba na jedno kliknutí
  • předvyplněný platební příkaz
  • eliminace chybného zadání platebního příkazu
  • platba z vlastního internetového bankovnictví

Seznam podporovaných bank - online platební tlačítka:

rajfka.png

komerčka.png mbank.png
fio.png  
+ ostatní banky

Provozovatelem on-line a karetních plateb je společnost: GOPAY s.r.o., Planá 67 370 01, Planá Česká republika IČ: 26046768

  Běžný bankovní převod / ZDARMA

Platba předem pomocí běžného bankovního převodu. Příkaz zadejte ve svém internetovém bankovnictví, nebo přímo ve vaší bance. 

Instrukce k platbě budou po dokončení objednávky doručeny na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce. Peníze jsou připsány na náš účet obvykle do druhého pracovního dne od zadání příkazu ve vaší bance.

Pro identifikaci platby zadávejte VS: číslo objednávky a SS: 4210

 

  Dobírka / + 36 Kč

Zboží zaplatíte pracovníkovi přepravní služby při přebírání zásilky spolu s cenou za zboží a dopravu (v hotovosti nebo platební kartou).

Oznámení o evidenti tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.