Platba kartou on-line

Nabízíme možnost platby přes nejrozšířenější platební karty včetně široké podpory doprovodných funkcionalit, jako jsou opakované platby či předautorizace. Platba kartou je okamžitá, zboží Vám tak můžeme ihned expedovat a navíc ušetříte platbu za dobírku.

Máme kamenný obchod

Nejsme jen e-shop, máme i kamennou prodejnu a kvalitní zázemí stomatologické ordinace. Jsme tak schopni našim zákazníků poskytnout nejodbornější péči, doporučení výrobku a zároveň poradit, jak předcházet zubnímu kazu, zánětu dásní a parodontóze. Zákazník tak získá nejlepší možné informace v péči o vlastní zuby.

Dále nabízíme komplexní poradnu v oblasti dentální hygieny a široký sortiment vybraných přípravků, které pomáhají řešit problémy v oblasti ústní hygieny.

Akční produkty za skvělé ceny

Pravidelně pro Vás připravujeme nabídku produktů za akční ceny. Víme, že rádi nakoupíte Vaše oblíbené produkty za snížené ceny. Tak sledujte naši pravidelnou nabídku ať Vám některý z Vašich oblíbených produktů ve snížené ceně neuteče!

Doprava zdarma od 1500 Kč

Při objednávce nad 1 500 Kč Vám nabízíme se společsnotí Zásilkovna dopravu ZDARMA. Vztahuje se pouze na maloobchodní prodej.

Zázemí stomatologické ordinace

Spolu s naším obchodem provozujeme i stomatologickou ordinaci, můžete se tak spolehnout na naši největší odbornost. Kromě prodeje pomůcek nabízíme zákazníků možnost konzultace svých individuálních problémů s odborníkem v rámci placené speciální poradny pro prevenci zubního kazu a onemocnění dásní. Tuto činnost zajišťuje odborný garant, který má více jak 15-ti leté zkušenosti v oboru parodontologie. Z pozice zubního lékaře bude fundovaným odborníkem na problematiku předcházení onemocnění parodontu.

Dále v rámci poradny také nabízíme preventivní a kosmetické zákroky: bělení zubů, odstranění zubního kamene, stanovení PBI , molekulárně biologické testy, testy na onemocnění parodontitidou, stanovení rizika kazu a odběr testů na Streptoccocus mustans.

Hlavním stomatologem je MUDr. Jarmila Úlehlová, která díky svým bohatým zkušenostem ze zahraničních i českých kurzů a dlouholeté praxi v zubní ordinaci, může našim zákazníkům poskytnout cenné rady. Je členem výboru České parodontologické společnosti a poradí Vám, jak předcházet dnes velmi rozšířenému onemocnění parodontu.

Rady a tipy v péči o chrup

Na našich internetových stránkách i FB profilu Vám pravidelně přinášíme tipy jak správně pečovat o dutinu ústní, návody jak správně používat dentální pomůcky i jiné užitečné rady.