• Doprava zdarma při nákupu nad 2 500,00 Kč
 • Garance kvality nabízeného zboží a vrácení zboží do 14 dnů

Domácí bělící gely

Domácí bělení je metoda, kdy si pacient sám aplikuje přípravky určené pro bělení zubů. Většinou se jedná o přípravky ve formě gelu, který obsahuje určitou koncentraci peroxidu nebo karbamid-peroxid. Účinná látka proniká přes zubní sklovinu a následně dochází oxidaci pigmentů, tj. zesvětlení zubů.

Přípravky určené pro domácí bělení jsou bezpečné. Podle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví nesmí překročit koncentraci 6% peroxidu obsaženého nebo uvolněného.

Nejvhodnějším způsobem pro aplikaci bělícího gelu jsou tzv. "nosiče", které si můžete nechat zhotovit u Vašeho stomatologa nebo centru prevence TOP-DENT, které budou přesně odpovídat tvaru Vašeho chrupu. Tím dosáhnete maximální účinnosti, ochrany dásní a také v důsledku ušetříte, protože se Vám nestane, že gel díky špatnému tvaru nosiče unikne nebo přeteče.

Různé přípravky se liší jak koncentrací, tak složím účinné látky.

 

Opalescence bělící sety

koncentrace 10% a 16 % karbamid peroxidu

 

Jak to funguje?

 • Váš stomatolog udělá otisky Vašeho chrupu a dle nich nechá vyrobit individuální nosiče bělení..

 • Opalescence gel je poté umístěn do tenkých, komfortních nosičů, které se nasadí na zuby. Bělící proces probíhá na základě schopnosti karbamid peroxidu a peroxidu vodíku volně projít sklovinou a dentinem. Radikály kyslíku poté migrují sklovinným spektrem a rozkládají koloranty (pigmenty) způsobující zabarvení zubu.

Je to bezpečné?

 • Bělení Vašich zubů, pod dohledem stomatologa, je prokázáno jako bezpečné. Toto dokládají mnohaleté a četné klinické studie. Hlavním činidlem v Opalescence je karbamid peroxid, který je bezpečný pro použití v domácím prostředí. Tato forma bělení je doporučována stomatology a dentáními hygienistkami po celém světě!

Kdy uvidím výsledky?

 • Výsledky jsou viditelné často po jedné noci. Optimálního přirozeného vybělení je dosaženo po týdnu až 10-ti dnech. Váš stomatolog s Vámi celý postup a výsledky zkonzultuje. Před a po každé procedůře bělení je důležité si nechat stomatologem zkontrolovat stav tvrdých a měkkých tkání.

 

 

Jak si udržím bílé zuby?

 • Poté, co si vybělíte zuby a získáte oslňující úsměv, je pro jeho zachování důležité dodržovat dobrou ústní hygienu a pamatovat na čištění zubů po zabarvujícím jídle či nápoji. Také je vhodným pomocníkem pro udržení zářivého úsměvu Opalescence bělící zubní pasta, která kromě jemného bělení nabízí vyšší obsah fluoridu než ostatní zubní pasty pro regeneraci zubní skloviny.

 

 

Opalescence GO 6%

 • Opalescence GO je inovovaný, revoluční systém domácího bělení na bázi Opalescence gelu. Je to příjemný nosič z tenké fólie, naplněný bělícím gelem, který se velmi hlehce adaptuje. Bělící gel obsahuje 6% peroxid vodíku a dodává se v příchutích máta meno žlutý meloun. Gel navíc obsahuje více než 20% vody pro hydrataci zubů běheme bělícícho procesu.

 

 • S Opalescence GO ušetříte čas a peníze, protože ne nutné si nechat zhotovit drahé individuální nosiče. Vše je snadnější a připraveno přímo k použití. Forma (nosič) je již předplněna a určena k jednorázovému použití – odpadá plnění a čištění individuálních forem. Je to též skvělý způsob následné domácí péče po libovolném typu ordinačního bělení.

 • Nosič kryje horní i dolní zubní oblouk v rozsahu až k oběma prvním molárům, je předtvarovaný, a proto se Opalescence GO přizpůsobí zubům snadněji než různé proužky či bělící pásky. Dokonce i když má pacient nepravidelný zubní oblouk, tak je možné nosič lehce přizpůbit do požadovaného tvaru.

 

Označení oblouku :

 • "U” horní “L” dolní

 • Balení obsahuje 4-10 horních a 4-10 dolních nosičů

 

 

Jak to funguje?

 • Bělení nebylo nikdy jednodušší! Přednaplněné inovované nosiče Opalescence GO se jednoduše vloží do úst a dokonale sedí. Tenká membrána nosiče přilne k zubu a zůstává bezpečně na místě po dobu 60ti minu. ANO! Pouze 60 minut jednou denně! Je to snadné!

Je to bezpečné?

 • Opalescence GO je dokonale bezpečným způsobem bělení Vašich zubů, obsahuje jak potassium nitrát, tak fluorid, u kterých je prokázáno, že zabraňují vzniku kavit a posiluje zubní sklovinu.

Kdy uvidím výsledky?

 • Opalescence GO je nejúčinnější dostupné domácí bělení, obsahuje totiž dostatečně vysokou vysokou koncentraci peroxdu, výsledků dosahujete velmi rychle. U některých osob je možno vidět výsledky už po první dni aplikace.

Jak si udržím bílé zuby?

 • Poté, co si vybělíte zuby a získáte oslňující úsměv, je pro jeho zachování důležité dodržovat dobrou ústní hygienu a pamatovat na čištění zubů po zabarvujícím jídle či nápoji. Také je vhodným pomocníkem pro udržení zářivého úsměvu Opalescence bělící zubní pasta, která nejen bělí, ale také nabízí vyšší obsah fluoridu než ostatní zubní pasty.

 

 

ContrastEurope 

koncentrace 18 % karbamid peroxidu

 

Contrast Whitening Kit bělící gel v koncetraci 18% je vhodný pro domácí bělení a udržení bílých zubů například po předchozím ordinačním bělení.

ContrastEurope bělící gel je také určen k odstranění zabarvení a skvrn na zubech, způsobených vrozenými nebo farmakologickými efekty a věkem, je vhodný i na hnědé zabarvení způsobené fluorózou. K bělení dochází penetrací karbamid peroxidu do skloviny a následnou oxidací nežádoucích pigmentů v zubu. Dodává se ve stříkačkách ve formě čirého viskózního gelu bez příchuti.

 

Balení obsahuje:

 • ContrastEurope Mini Kit4x gel ve stříkačce o obsahu 3ml (dvojnásobné množství než v balení Opalescence)
 • ContrastEurope Maxi Kit - 8x gel ve stříkačce o obsahu 3ml (dvojnásobné množství než v balení Opalescence)

Pro aplikaci gelu je nutné mít zhotovené individuální nociče od stomatologa nebo dentální hygienistky. 

TOP-DENT

Telefon: +420 732 837 925
E-mail: info@top-dent.cz

Havlíčkovo nám. 94, Písek
po - pá 8:30 - 17:30 hod.

Informace

Kontakt a prodejna

Velkoobchodní prodej

Doprava a platba

E-shop

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

 

TOPlist

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací