ARM9

85 Kč s DPH


ks
Pouze velkoobchodní prodej

Arm & Hammer Sensitive CARE je jedinečná zubní pasta na citlivé zuby, která pomáhá snižovat zvýšenou citlivost zubů. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Arm & Hammer Sensitive CARE zubní pasta obsahuje částice jedlé sody, které působí hluboko v mikroskopických prasklinkách na povrchu zubní skloviny. Pasta zároveň obsahuje složku, která má klinicky prokázané zklidňující účinky, takže je pasta vhodá na citlivé zuby. Díky technologii "crystal clean 88" je zubní pasta Arm & Hammer velmi jemná a zároveň efektivní při odstaňování pigmentů z povrchu zubní skoviny, zároveň obsahuje  fluoridy, které zuby posilují a zvyšují tak jejich odolnost vůči zubnímu kazu.

Arm & Hammer Sensitive CARE je jedinečná zubní pasta na citlivé zuby, která pomáhá snižovat zvýšenou citlivost zubů. Patentovaná technologie tekutého vápníku funguje tak, že utěsňuje nervové kanálky a chrání exponované nervy.

Arm & Hammer Sensitive CARE

  • Obsahuje fluoridy, které zuby posilují a zvyšují tak jejich odolnost vůči zubnímu kazu.
  • Pro snížení citlivosti obsahuje zvýšený obsah Potassium Nitrate.
  • Částice jedlé sody bělí i v těžko dostupných místech.

Složení: Sodium Bicarbonate PEG/PPG-38/8 Copolymer Calcium Sulfate PEG/PPG-116/66 Copolymer Silica Sodium Lauryl Sulfate Aroma Sodium Saccharin Dipotassium Phosphate Chondrus Crispus Powder Sodium Fluoride Limonene CI 77891 Contains Sodium Fluoride (1100 ppm F))

Obsah: 75ml

Kontaktujte nás!