hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (4)Počet hvězdiček je 4 z 5

Arm & Hammer Sensitive CARE je jedinečná zubní pasta na citlivé zuby, která pomáhá snižovat zvýšenou citlivost zubů. Více

Značka: ARM & HAMMERKód produktu: ARM9

8 bodů do věrnostního systému Doprava a platba
Produkt již není v nabídce

Arm & Hammer Sensitive CARE zubní pasta obsahuje částice jedlé sody, které působí hluboko v mikroskopických prasklinkách na povrchu zubní skloviny. Pasta zároveň obsahuje složku, která má klinicky prokázané zklidňující účinky, takže je pasta vhodá na citlivé zuby. Díky technologii "crystal clean 88" je zubní pasta Arm & Hammer velmi jemná a zároveň efektivní při odstaňování pigmentů z povrchu zubní skoviny, zároveň obsahuje  fluoridy, které zuby posilují a zvyšují tak jejich odolnost vůči zubnímu kazu.

Arm & Hammer Sensitive CARE je jedinečná zubní pasta na citlivé zuby, která pomáhá snižovat zvýšenou citlivost zubů. Patentovaná technologie tekutého vápníku funguje tak, že utěsňuje nervové kanálky a chrání exponované nervy.

Arm & Hammer Sensitive CARE

  • Obsahuje fluoridy (1100 ppm F), které zuby posilují a zvyšují tak jejich odolnost vůči zubnímu kazu.
  • Pro snížení citlivosti obsahuje zvýšený obsah Potassium Nitrate.
  • Částice jedlé sody bělí i v těžko dostupných místech.
Parametry:
Neobsahuje: Mentol, Parabeny, Gluteny a laktózu, Triklosan, Chlorhexidin, Alkohol
Obsah fluoridů: 1100 ppm
Obsah: 75 ml
Informace:

Složení: Sorbitol, Water, Hydrated silica, PEG-8, Sodium lauryl sulfate, Alcohol, Flavor, Cellulose gum, Sodium saccharin, Red 33, Red 40, Potassium nitrate, Sodium fluoride Limonene CI 77891.