GA1184800

143 Kč s DPH

146 Kč

3 Kč s DPH (2%)


ks
Pouze velkoobchodní prodej

Patentovaná formule zesvětluje zuby pomocí světlem aktivovaných látek, které se v tenké vrstvě vážou na zubní sklovinu. Povrch zubu za pomoci fotokatalytické reakce šetrně a efektivně zesvětluje. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

BlanX White Shock Instant White je revoluční bělení světlem s okamžitým účinkem. Nová generace zubní pasty White Shock s technologií ActiluX® pro ještě bělejší zuby. Patentovaná formule zesvětluje zuby pomocí světlem aktivovaných látek, které se v tenké vrstvě vážou na zubní sklovinu. Povrch zubu za pomoci fotokatalytické reakce šetrně a efektivně zesvětluje.

Bělicí látky se aktivují při každém ozáření světlem, takže bělení probíhá po celý den. Tenká vrstva pokrytí navíc vytváří čistící efekt „lotosového květu“, kdy se snižuje schopnost zubního plaku vázat se na povrch zubů. Plak je proto snadno omýván pomocí samočistící schopnosti slin. Čím více světla na zuby dopadá, tím lepší je bělicí efekt pasty. Sklovina se stává jasnější a zářivější.

Přednosti zubní pasty:

  • Jemné silikáty pro šetrné čištění skloviny.
  • Extrakty z arktického lišejníku pukléřky islandské (Cetraria islandica), které mají antibakteriální vlastnosti a účinně zesvětlují zubní sklovinu.
  • Hydroxyapatit - uzavírá dentinové kanálky, a přispívá tím k remineralizaci zubů a snížení jejich citlivosti. 
  • Obsahuje fluoridy v množství 950 ppmF.

Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxyapatite*, Sodium Monofluorophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandica Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, CI 77891, CI 42090. (*ActiluX)

Balení: 75ml

Kontaktujte nás!