Zubní kartáček s s částicemi stříbra a antibakteriálním účinkem pomáhá účinně čistit vaše zuby. Kartáček se speciálně tvarovanými vlákny, zúženými na konci tak, aby pronikly hlouběji do mezizubního prostoru perfektně odstraní zubní plak i z těžko dostupných míst v okolí zubů a poddásňového prostoru. Více

Značka: WHITEWASHKód produktu: WB-02

73 Kč

Více než 5ks
ks
7 bodů do věrnostního systému Doprava a platba

Zubní kartáček s částicemi stříbra a antibakteriálními vlastnostmi pomáhá udržet váš kartáček bez bakterií, zatímco speciální štětinky vyčistí tak i těžko dostupná místa, aniž by podráždily mnohdy citlivé dásně. Různé délky svazků vláken umožňují důkladné odstranění usazenin a plaku, krátká vlákna usnadňují čištění oblastí mezi zuby, zatímco delší vlákna navíc podporují čištění oblastí v blízkosti linie dásní.

I po opláchnutí zubního kartáčku může zůstat kontaminován mikroorganismy, které mohou ovlivnit vaše zdraví. Některé bakterie mohou přežít na mokrém zubním kartáčku až 48 hodin nebo déle! Inovativní zubní kartáček WhiteWash Silver má ve vláknech ionty stříbra, které mají antibakteriální vlastnosti a brzdí tak růst škodlivých bakterií na vašem zubním kartáčku.

  • Antibakteriální účinek způsobují částice NANO stříbra, Ionty stříbra inhibují růst bakterií ve vláknech zubního kartáčku.
  • Kartáček je se speciálně tvarovanými vlákny, zúženými na konci a tak vyčistí i těžko dostupná místa.
  • Hustá vlákna pomáhají odstraňovat skvrny ze zubů způsobené pitím kávy, čaje a kouřením cigaret.
  • Vyznačuje se prémiovým designem s ergonomicky tvarovanou rukojetí pro pohodlnější zážitek z čištění. 
  • Zubní kartáček se doporučuje zejména lidem nosícím ortodontická rovnátka, protože jeho vyrovnané štětiny účinně čistí i těžko dostupná místa v blízkosti rovnátek.
  • Tvrdost vláken: MEDIUM (středně měkké).
Parametry:
Balení: 1 ks, Krabička
Tvar vláken: Kónická
Tvrdost vláken: Střední (medium)