CWBI64092

127 Kč s DPH


ks
Vyhrazeno pro zdravotnické zařízení

Zubní pasta BioRepair Advanced Intensive Night Repair se postará o zdraví vašich zubů během noci. Složení pasty tvoří ochranný film, který zajišťuje dlouhotrvající účinek proti kyselinám a bakteriím. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Zubní pasta BioRepair Advaced Intensive Night Repair pečuje o citlivé zuby a remineralizuje je během noci. Díky svému složení microRepair  regeneruje a obnovuje zubní sklovinu a dentin. Ionty zinku působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, kamene a kazu a zároveň působí proti špatnému dechu. Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu, a díky kompaktnímu povrchu působí běleji.

Biorepair® Intensive Night Repair polymer tvoří ochranný film s dlouhotrvajícím účinkem proti kyselinám a bakteriím. Ionty zinku uvolněné ze složek microRepair® a Zinek PCA® dodávají antibakteriální ochranu vytvořením dlouhodobé ochranné vrstvy.

BioRepair Advanced Intensive Night:

  • Uzavírá dentinové tabuly a překrývá zubní krčky.
  • Během noci bojuje proti demineralizaci zubní skloviny.
  • Podporuje produkci slin.
  • Bez obsahu fluoridů.
  • Slazeno Xylitolem.

Složení: Aqua, Zinc Hydroxyapatite, Hydrated Silica, Sorbitol, Xylitol, Glycerin, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cellulose Gum, Silica, Zinc PCA, Zinc Citrate, Aroma, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Saccharin, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Limonene.

Balení: 75ml

Kontaktujte nás!